urtownia Vanilla działa na terenie województwa podkarpackiego od 2006 roku. Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie dla Odbiorców Profesjonalnych:

  • Salonów Kosmetycznych,
  • Instytutów Zdrowia i Urody,
  • Ośrodków SPA,
  • Szkół kosmetycznych.

W swojej ofercie zgromadziliśmy produkty profesjonalne wielu renomowanych producentów.

Systematyczne doskonalenie i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom, owocuje stałym wzrostem i szybko powiększającym się gronem naszych zadowolonych Klientów. Naszym głównym celem jest zapewnienie komfortu zakupów.

Dlatego też w siedzibie naszej firmy powstał Instytut Szkoleniowy, w którym został stworzony autorski program szkoleń. Dobieramy formę oraz czas dla każdego z uczestników indywidualnie. Proponujemy szkolenia w bardzo szerokim zakresie.

Ponadto podczas szkoleń produktowych prezentujemy i szczegółowo omawiamy dobrane tematycznie preparaty. Ich własności użytkowe, mechanizmy działania składników aktywnych, sposoby użycia. Demonstrujemy konkretny zabieg kosmetyczny „krok po kroku”.

Organizujemy warsztaty prowadzone w kameralnych grupach. Spotykamy się na pokazach, aby na bieżąco informować Panie o wszelkich nowościach pojawiających się na rynku Kosmetyki Profesjonalnej.

Zapraszamy,
Hurtownia Vanilla
firmowe
 

DANE KONTAKTOWE

place Vanilla
ul. Lewakowskiego 8
35-119 Rzeszów 
 phone 17 856 94 82

 

 logoFacebook

 

 logoInstagram

 

 

 

GODZINY OTWARCIA

pn. - pt.: 07:30 - 16:30
sobota: 08:00 - 12:00